Židle a křesla s kovovou podnoží

Židle a křesla s kovovou podnoží vynikají elegancí, komfortem a variabilním využitím. Vhodné k jednacímu i jídelnímu stolu, do kanceláře i k relaxaci. Oblíbené subtilní tvary ohýbané překližky, celočalouněné varianty, hravé kombinace materiálů dřeva a kovu, centrální nohy i pružné kostry. Sympatie k přírodním materiálům a zároveň punc elegance a luxusu získá židle jednoduchých linií s odleskem kovu v koženém provedení.

Židle Barton
Židle Dax
židle Dax Swing
Židle Blake
Židle Blake Swing
Židle Floyd
Křeslo Floyd+A
Křeslo Maxima
Židle Anita
Židle Flex
Židle Ken
Židle Marco I.
Křesílko Galaxy
Křesílko Moon
Křesílko Kubík
Křesílko Relax
Křesílko Polo

Židle Barton

Židle Barton má nožičky v povrchové úpravě nerez nebo epoxy, čalounění v kožence, látkách, možno také v kůži. Cena od 3.360Kč.

Zobrazit vzorník

Židle Dax

Židle Dax má nožičky v povrchové úpravě nerez nebo epoxy, čalounění v kožence, možno v kůži. Cena od 3.580Kč.

Zobrazit vzorník

židle Dax Swing

Židle Dax má podnož v porvchové úpravě epoxy nebo nerez, čalounění v látce, kožence nebo kůži. Cena od 4.680Kč.

Židle Blake

Židle Blake se vyrábí v úpravě epoxy nebo nerezu, čalounění koženka, látka či kůže. Cena od 2870Kč.

Židle Pietro

Židle na mírném pohupu, podnož chromová nebo kartáčovaná nerez, čalouněný sedák i opěradlo, opěradlo zezadu židle dřevěné DUB nebo OŘECH. Cena od 3.730Kč.

Zobrazit vzorník

Židle Blake Swing

Židle Blake Swing má podnož v povrchové úpravě epoxy. Čalounění v látkách, kožence nebo kůži. Cena od 4.410Kč.

Židle Pietro 2

Židle na mírném pohupu, podnož chromová nebo kartáčovaná nerez, čalouněný sedák, opěradlo dřevěné dub nebo ořech. Cena od 3.810Kč.

Zobrazit vzorník

Židle Floyd

Židle Floyd se vyrábí v úpravě epoxy nebo nerez. Čalounění látka, koženka nebo kůže. Cena od 3400Kč.

Křeslo Floyd+A

Křeslo Floyd se vyrábí v úpravě epoxy nebo nerezu. Čalounění koženka, látka či kůže. Cena od 4580Kč.

Křeslo Maxima

Křeslo Maxima se vyrábí v epoxy nebo nerezu. Čalounění látka, koženka nebo kůže. Cena od 5310Kč.

Židle Flex

Židle Flex má pochromovanou odpruženou podnož, čalounění koženka bordó, cappuccino, kari, olivová, petrolejová nebo černá. Cena od 2.410Kč.

Židle Ken

Židle Ken má odpruženou podnož s úchytkou v pochromované úpravě, potah koženka: černá, hnědá, šedá, červená, bílá, cappuccino, bordó, kari, limetka, olivová nebo petrolejová. Cena od 2710Kč.

Židle Marco I.

Židle Marco I. má odpruženou podnož z broušené nerezy, čalouněna v kožence - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré, čalouněna v KUŽI - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré. Cena od 3.130Kč.

Židle Lena

Židle Lena v nerezové podnoži broušené, čalouněná v kožence - černé, bílé, hnědé, šedé a cappucinové. Cena od 4.580Kč.

Křesílko Galaxy

Křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá nebo podstava otočná kruhová v povrchové úpravě N4 - chrom nebo taktéž podstava otočná, čtyřramenný kříž N6 . Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Ceny od 9.190Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Moon

Křeslo celočalouněné, bez područek nebo s područkami, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N4 - chrom nebo otočná kruhová. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 7.220Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Kubík

Křeslo celočalouněné, vysokozátěžové, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, podnož v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 13.270Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Relax

Křeslo celočalouněné, vysoké či nízké,  houpací mechanismus RA, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kříž leštěný hliník, čtyřramenný, kluzáky. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 11.160Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Polo

Křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá nebo  podstava otočná, kruhová v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 7.240Kč.

Zobrazit vzorník