Jídelní dřevěné stoly z masivu na zakázku

Kam by se podělo kouzlo našich příbytků bez dřeva. Živého materiálu, který těší naše smysly svou krásou a příjemnými pocity při doteku. Podle typu a zpracování lze dřevěným jídelním stolem vybavit klasické, venkovské interiéry ale i ty moderní s industriálními prvky. Velký prostor bez vnitřních příček, vysoké stropy a okna, betonové podlahy, minimum nábytku může působit studeně. Proto abychom studený interiér zpříjemnili, kombinujeme kovové prvky se dřevem, sklem a kamenem. Proto volba dřevěného jídelního stolu z masivu se přímo nabízí.

Jídelní dřevěný stůl

Odolné jídelní stoly z masivu vydrží desítky let

Investice do masivu je vyšší, v dlouhodobém horizontu se však vyplatí, jelikož tento materiál vydrží desítky let a je velmi odolný. Navíc stolu s kartáčovanou povrchovou úpravou nějaká ta oděrka či rýha navíc přidá na kráse.

Výroba dřevěných jídelních stolů z masivu na míru

Výroba na míru je vyžadována u atypických rozměrů menších prostor nebo právě naopak velkoryse řešené jídelny. Barevná škála běžné standardní nabídky jídelních stolů je velmi omezená, proto možnost provedení povrchové úpravy je vždy vítána. Celkově sladěný interiér stylem a barvami přináší příjemné pocity a uvolnění. Pro zákazníky ze Slovenska píšeme o také na slovenském webu na téma Jedálenské drevené stoly.