Jídelní židle z bukového dřeva, židle z masivního buku do jídelny

Jídelní židle z bukového dřevaJídelní židle a stůl jsou v každé kuchyni či jídelně, používáme je denně, proto materiál a kvalita jsou důležitým parametrem při jejich výběru. Buk je nejpoužívanějším dřevem v nábytkářství, zvláště při výrobě jídelních židlí. Jedná se o kvalitní dřevo s dlouhou životností. Při výrobě židlí se využívá zvláště jeho ohebnosti při napaření.

Bukové dřevo v interiéru je vhodné pro lakování 

Bukové dřevo v interiéru působí příjemným dojmem. Má málo suků oproti jiným dřevům, proto je vhodné pro lakování krycími barevnými laky, pro záměrné potlačení kresby dřeva. Naopak pro vyznavače krásy dřeva má povrchová úprava bukových židlí široký záběr. Lze jej mořit a bělit do různých barevných odstínů. Židle od Belterry se hodí do každé kuchyně.

Výroba jídelních židlí z bukového dřeva 

Bukové dřevoNaše nabídka jídelních bukových židlí je výsledkem pečlivého výběru, musí splňovat přísná kritéria každodenního používání v domácnosti i náročnějšího provozu v restauracíchNa spoje takové masivní židle je vyvíjen velký tlak, čepování musí být proto dobře řemeslně zpracováno. Myslíme na praktickou stránku používání, z tohoto důvodu zařazujeme do nabídky látky s novými technologiemi protišpinivé úpravy, snadného čištění, nehořlavých úprav apod.

 

Svou jídelní židli si můžete vybírat z celé řady klasických i moderních designových tvarů