Dřevěné židle do kuchyně, kuchyňská celodřevěná židle

Celodřevěná kuchyňská židleModerní kuchyňské dřevěné židle jsou navrhovány a vyvíjeny designéry s maximálním důrazem na design, ergonomii sezení a kvalitu materiálů. Kuchyňská židle je exponovaným prvkem domácnosti, slouží nám každý den celou řadu let. Proto kvalitní materiály a dodržení technologických postupů je nezbytné pro dlouhou životnost výrobku.

Bukové dřevo v interiéru působí přijemným dojmem 

Dřevo v interiéru působí příjemným dojmem, nejvíce se používá bukové dřevo pro svou tvrdost, dlouhou životnost a poddajné schopnosti změny tvaru při náročné technologii ohýbání. Bukové dřevo se často volí u typů kuchyňských židlí s potlačenou kresbou dřeva, kdy se jako povrchová úprava volí nástřik krycích laků. V módě jsou opět pestré barvy, které oživí kuchyně se stále oblíbenou bílou kuchyňskou linkou a vytvoří zajímavý barevný akcent.

Kuchyňské celodřevěné židle z dubového dřeva

Kuchyňská židleCelodřevěná židle z dubu je oblíbená nejen milovníky dřeva a zastánci přírodního charakteru dřeva. Je často používána v interiéru také jako cílený kontrast moderního minimalistického pojetí kuchyně v lesku, nerezi a sklaCelodřevěná židle prostě patří do kuchyně, ať už má klasickou, rustikální či moderní podobu.

Dřevo je stále oblíbeným materiálem k výrobě nábytku 

Nábytkářský průmysl je podobný tomu oděvnímu, stále vyvíjí nové tvary, kombinace, mění se materiály. Čerpá však stále z minulosti a vrací se k oblíbeným materiálům a prověřeným tvarům. Což bezesporu dřevo po staletí je a snad jím také zůstane.