Kulaté stoly se stylovou nohou do kaváren

Rozhodli jste se zasadit svou kavárnu do doby první republiky a sháníte kavárenské židle a stoly v tomto stylu? U nás najdete celou řadu jedinečných kavárenských stolů, židlí, křesílek, taburetů a sofa, které přímo evokují atmosféru první republiky.

Kulatý stůl do kavárny

Kulaté dřevěné stoly i thonetky do kaváren

Doporučujeme například dřevěný kulatý kavárenský stůl se stylovou nohouohýbaného bukového dřeva. Větší požitek z popíjené kávy přinese varianta stolu se středovým kastlíkem plným kávových zrnek pod čirým sklem. Tomuto stolu budou slušet klasické „thonetky“ z ohýbaného dřeva s výpletem, čalouněním nebo s dřevěným sedákem. Jsou lehké a přitom velmi pevné. Nebo pohodlné čalouněné křesílka se zakulacenými dřevěnými područkami, které umožní odpočinek i našim loktům. Nechybí ani židle ve vyšší verzi k barovému sezení. Ale i třeba věšáky či houpací křeslo v tomto stylu starých dobrých časů.

Kvalitní kavárenský nábytek

Kavárna patří k zátěžovým provozům, s větším pohybem lidí, proto bychom neměli zapomínat na kvalitu provedení, aby celkový dojem nezkazila kývající se konstrukce stolu či židle. Všechny doporučené židle a stoly do kavárny a restaurace splňují nejnáročnější parametry používaných materiálů a kvality spojů.