Psací počítačový stůl pro studenty do rohu místnosti

Nejčastější proměnou oproti jiným obytným místnostem prochází interiérové vybavení pokoje našich ratolestí. Jak dítko roste, mění se jeho nároky a potřeby. Často do malého prostoru dětského či studentského pokoje musíme umístit vše, co pro svůj rozvoj dítě potřebuje. Nejdříve by to měla být vyčleněná větší plocha pro hraní s hračkami. Stavebnice, autodráhy, kočárky s panenkami jsou přece jen prostorově náročnější. Později se prioritou stává psací stůl pro učení a studium.

Psací stůl

Psací stůl je vhodné umístit do rohu místnosti

Uspořádání studentského pokoje často vybízí k rohovému řešení psacího stolu. Jedná se o praktické řešení s dostatkem úložných prostor a místem pro PC a kancelářskou techniku. Nad stolem by měl mít studující vše po ruce v policích či uzavřených skřínkách. Důležité je umístění rohového psacího stolu s dostatkem denního světla. Mění se také typ postele, z poschoďových variant jsou to široká lůžka, které kromě spánku umožňují příjemné denní lenošení. Skříně a skřínky na hračky se mění na šatníky, přibývá spousta drobností a předmětů, které je nutné někam uložit.

 

Pokud právě řešíte změnu interiéru dětského pokoje v ten studentský a nevíte si rady, věříme, že naše zkušenosti v zakázkové výrobě nábytku pomohou zužitkovat veškerý možný prostor. Navrhneme nejlepší řešení a zpracujeme vizualizaci.